top of page

Menu

07.11.2020r.

W związku z dużym wzrostem zachorowań na covid-19 Rada Ministrów wydała rozporządzenie o zamknięciu instytucji kultury od 07-29 listopada 2020r. Książki bedą wydawane w każdy piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

12.09.2020r.

Gminna Biblioteka Publiczna w Brodach ponownie wzięła udział w obchodach Europejskich Dni Dziedzictwa. W tym roku spotkanie odbyło się pod nazwą ,,Robinsonowie Zachodu". W spotkaniu udział wzięły Panie z Klubu Seniora oraz zaproszeni goście z Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Lubska a także Przewodniczącą Komisji Oświaty w Brodach, Panią Małgorzatę Wawrzyniak . Zostały przytoczone losy osiedleńców powojennych oraz proces powstania Ziemi Lubuskiej.

02.10.2020r.

,,Mała Książka Wielki Człowiek"😍 , książkowe wyprawki dla najmłodszych są już w naszej bibliotece. Zapraszamy do udziału w projekcie.

Add Date here

📢 Gminne zawody "piłkarskie" trwają❗️ Przypominamy o konkursie dla lubuskich gmin. Na półmetku zawodów w czołówce, w swoich kategoriach, są gminy: Gmina Trzebiechów Zaprasza, Gmina Wiejska Żagań i Gmina Lubsko 👏 Do 15 października coraz mniej czasu ⏳ Mobilizujcie więc rolników do samospisu i wygrajcie zestawy piłek do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej dla swoich szkół ‼️ Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie ➡️ https://zielonagora.stat.gov.pl/spisy-powsz…/konkursy,3.html #PSR2020 #SpisRolny #SpiszmySięJakNaRolnikówPrzystało #LiczySięRolnictwo